Zawodniczki DTB Sambor Tczew rywalizowały w Starych Jabłonkach

DTB Sambor Tczew zajął 8. miejsce w przedostatnim turnieju tegorocznej edycji PGNiG Summer Superligi w Starych Jabłonkach. Zawodniczki z Tczewa najpierw przegrały z MKS-em Ochotą Warszawa po shoot-outach, a następnie bez straty seta pokonali GRU JUKO Piotrków Tryb. oraz Camelot Handball Tilburg.

W ćwierćfinale tczewianki uległy 1-2 zespołowi KRAS Volendam. Później musiały uznać wyższość BHT Pyrek Poznań (0-2). W rywalizacji o 7. miejsce lepsza od Sambora po raz drugi okazała się Ochota Warszawa (1-2). Całe zmagania wygrali szczypiornistki plażowe GRU JUKO Piotrków Tryb., które w finale pokonały 2-0 KRAS Volendam. Za dwa tygodnie (13-14.08) na Plaży Wschodniej w Darłowie rozegrany zostanie ostatni turniej w ramach 5. edycji PGNiG Summer Superligi.

Źródło: Urząd Miejski w Tczewie

Previous Kwiaty i znicze w hołdzie powstańcom
Next Benefit w postaci owoców dla pracowników – poznaj jego zalety!

Może to Ci się spodoba

Stadion lekkoatletyczny – 80 proc. prac już wykonana

Trwa realizacja II etapu budowy stadionu lekkoatletycznego przy ul. Bałdowskiej. Zamontowane zostały zadaszone trybuny na 500 osób, wiaty dla sędziów i zawodników, monitoring, oświetlenie. Prace są zaawansowane w ok. 80

Ogólnopolskie Zawody Masters w Biegach Przełajowych pod patronatem Prezydenta Miasta Tczewa

W sobotę 10 lipca, przy zmiennej lecz przyjemnej pogodzie odbyły się zawody po raz pierwszy pod nazwą „Ogólnopolskie Zawody Masters w Biegach Przełajowych” (wcześniej zawody nosiły nazwę „Mistrzostwa Polski Masters

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

Z kartą mieszkańca do Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji przygotowało specjalną ofertę dla posiadaczy Karty Mieszkańca Tczewa. Od 1 sierpnia posiadacze Karty Mieszkańca Tczewa mogą skorzystać z 50-procentowego upustu na następujące usługi: Całodniowy bilet na basen

XXIV Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej

W czwartek 12 sierpnia odbył się trzeci turniej Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej. W turnieju zaprezentowało się 21 zespołów. W kategorii Pań mecze rozegrano jednej grupie systemem każdy z